zdrowo, pysznie i ekologicznie…

  • slide99

  • Zdrowo - EKO Quchnia

  • Pysznie - EKO Quchnia

  • Ekologicznie - EKO Quchnia

  • To EKO Quchnia

Pora pożegnania z „Porą na pomidora”. Nowe Miasto Lubawskie

| 2 komentarzy

To była już ostatnia „Pora na pomidora..” w tym roku. Punktualnie o 16-stej na stadionie w Nowym Mieście Lubawskim po raz ostatni rozbrzmiała dla nas kultowa melodyjka „Lata z radiem”:

I żeby tradycji stało się zadość rozpoczęliśmy kręcenie naszych koktajli i siekanie sałatek na które chętnych nie brakowało. Mamy nadzieję że dzięki nam więcej osób sięgać będzie po zdrowe koktajle a niejedna mama będzie odtąd wiedziała jak przemycić do menu swych pociech tak znienawidzony szpinak.

_MG_8203

_MG_8229Szybka dokumentacja na Instagrama:)

_MG_8260

_MG_8263

_MG_8323

_MG_8327

_MG_8337

fot. Kacper Bartczak

Pisząc to łezka kręci mi się w oku, gdyż była to naprawdę fajna przygoda i możliwość zobaczenia miejsc ciekawych kulturowo i przyrodniczo.
Tym razem, korzystając z bliskiego położenia pełnego pięknych jezior Brodnickiego Parku Krajobrazowego zrelaksowaliśmy się nad jeziorem Bachotek i spłynęliśmy rzeką Drwęcą.

IMG_1493

IMG_1495

IMG_1497

Do zobaczenia w przyszłym roku!

2 Komentarze

  1. piękne zdjęcia, z pewnością wspaniała przygoda a i ja chyba przy okazji sama przekonałam się do koktajli i wszelkiego rodzaju świeżych napojów, których jakoś wcześniej nie chciało mi się robić :) życzę powodzenia i czekam na kolejne inspirujące wpisy :)

  2. Sama bym się napiła takiego koktajlu :)
    Za chwilę znikną pyszne warzywa ze sklepów , zima idzie niestety :(

Dodaj komentarz

Wymagane pola *.