zdrowo, pysznie i ekologicznie…

  • Zdrowo - EKO Quchnia

  • Pysznie - EKO Quchnia

  • Ekologicznie - EKO Quchnia

  • To EKO Quchnia

Wakacyjny konkurs z e!Stilo

| 15 komentarzy

Odliczam dni do urlopu. Już za niespełna tydzień po raz kolejny jedziemy w Bieszczady do naszej ukochanej Wetliny. Bardzo przypadł nam do gustu następujący plan spędzanych tam dni: wstajemy skoro świt, wyruszamy na szlak, potem około 13-14 (kiedy niektórzy turyści dopiero zaczynają swoje górskie wędrówki) my wracamy do kwatery. Po krótkim odpoczynku i obiedzie zasiadamy na leżaczkach przed domkiem z widokiem na połoninę lub nad brzegiem Wetlinki i czytamy, czytamy i czytamy aż zapadnie zmrok. Krótko mówiąc nadrabiamy całoroczne zaległości.
Staram się bardzo starannie dobierać moje wakacyjne lektury. Szkoda mi czasu na pozycje nudne lub nie w moim guście dlatego zawsze są to książki albo przez kogoś polecone albo takie, o których czytałam w Internecie dobre recenzje.
Mój tegoroczny zestaw to:

  • „Traktat o łuskaniu fasoli” Wiesława myśliwskiego
  • „Sztuka prostoty” Dominique Loreau
  • „Projekt szczęście” Gretchen Rubin

 

ksiazki

Oprócz książek w wakacyjnym plecaku nie zabraknie czasopism. Na pewno będzie to letni numer KUKBUKA, Zwierciadło, specjalne wydanie Wysokich Obcasów oraz lifestylowy magazyn promujący ekologiczny i zdrowy styl życia e!Stilo.

okladka
I właśnie z e!Stilo zapraszam Was dziś na wakacyjny i wyjątkowo nie kulinarny konkurs. Moja lista pozycji książkowych na wakacje nie jest jeszcze zamknięta. Dlatego zadaniem konkursowym jest podanie w komentarzu pod postem swoich 3 typów idealnych książek na wakacje. Mogą to być książki już przez Was przeczytane które gorąco polecacie, lub pozycje które jeszcze zamierzacie przeczytać bo słyszeliście że warto.
Spośród osób które zostawią komentarz wylosuję jedną która otrzyma półroczną prenumeratę e!stilo. Uwaga! Konkurs trwa do 23 lipca (komentarze można zostawiać do północy tego dnia). 24 lipca ogłoszę zwycięzcę. Zapraszam do zabawy!

15 Komentarze

Dodaj komentarz

Wymagane pola *.