zdrowo, pysznie i ekologicznie…

  • Zdrowo - EKO Quchnia

  • Pysznie - EKO Quchnia

  • Ekologicznie - EKO Quchnia

  • To EKO Quchnia

Ekologiczny konkurs z wydawnictwem Biobooks

| 0 komentarzy

bioporadnikEkologicznym stylem życia „zaraża się” coraz więcej osób. ”Eko” wkrada się w coraz to nowe dziedziny życia.  Częściej sięgamy po ekologiczne produkty, dbamy o środowisko, oszczędzamy energię, segregujemy śmieci i co najważniejsze wiemy dlaczego jest to takie ważne. Wszystkie „ekozakrecone” osoby z pewnością ucieszy informacja, iż w Polsce istnieje również proekologiczne Wydawnictwo Biobooks, które zajmuje się publikacją  pozycji o szeroko pojętej tematyce ekologicznej zarówno dla dorosłych jak i dla najmłodszych…

Jedną z ostatnio wydanych propozycji dla dzieci ale i również ich rodziców jest seria „Dbamy o naszą planetę składająca się z czterech książeczek:

„Pstryk! Jak oszczędzać energie!”, „Fuj! Jak mniej śmiecić”, „Plusk! Jak oszczędzać wodę”, „Uff! Jak dbać o powietrze”

Książeczki, przeznaczone dla dzieci powyżej 5 roku życia, podejmują cztery najważniejsze aspekty ochrony środowiska. Pomagają dzieciom zrozumieć jak ważne jest oszczędzanie energii, wody, dlaczego warto segregować śmieci. Celem autorów było przekazanie w prosty i zabawny sposób  tych problemów najmłodszym, a jak wiadomo czym skorupka za młodu nasiąknie…

Ciekawą propozycją dla dorosłych są bioporadniki skierowane do osób preferujących ekologiczny styl życia,  dbających o swoje zdrowie i unikających chemii w swoim otoczeniu.

I właśnie komplet  czterech takich bioporadników jest nagrodą w kolejnym konkursie urodzinowym EkoQuchni który dotyczył będzie ekologicznego stylu życia w… kuchni.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie:

„Czym jest dla Ciebie ekologiczna kuchnia” czyli mówiąc prościej: jak być Eko w kuchni.

Autor najciekawszej odpowiedzi otrzyma komplet wcześniej wspomnianych poradników:

„Niezwykłe zalety zwykłej sody”

„Ekologiczne sprzątanie. Skutecznie ,zdrowo, tanio”

„Niezwykłe zalety zielonych koktajli”

„Niezwykłe zalety kawy. Przepisy i porady dla smakoszy”

Więcej o poradnikach przeczytacie TUTAJ

A TUTAJ możecie się zapoznać z pozostałą ofertą wydawnictwa. Maile z odpowiedziami przesyłajcie na adres:poczta@ekoquchnia.pl. Czekam do 5 marca!

Uwaga! Przed przystąpieniem do konkursu zapoznajcie się z REGULAMINEM!

 

 

Dodaj komentarz

Wymagane pola *.