zdrowo, pysznie i ekologicznie…

  • Zdrowo - EKO Quchnia

  • Pysznie - EKO Quchnia

  • Ekologicznie - EKO Quchnia

  • To EKO Quchnia

EcoWawa – nowy portal ekologiczny

| 0 komentarzy

ecowawaOstatnio w sieci coraz więcej pojawia się stron poruszających temat ekologicznych produktów i szeroko pojętego ekologicznego stylu życia. Oczywiście cieszy mnie to ogromnie, gdyż jeszcze parę lat temu musiałam się nieźle natrudzić żeby znaleść coś na ten temat w internecie. Między innymi z tego powodu powstała EkoQuchnia – żeby inne osoby miały  łatwiej…

Jednym z nowych portali, na którym znaleść można odpowiedź na pytanie: jak być eko w wielkim mieście jest ecowawa.pl. Geneza powstania Eco Wawy jest podobna jak EkoQuchni. Stworzyły go dwie przyjaciółki poszukujące dla siebie rozwiązań ekologicznych.

„Poprzez nasz portal chcemy dostarczyć wam wszelkich informacji o produktach ekologicznych dostępnych na rynku i Eko – Życiu w Warszawie. Chcemy być w waszych oczach obiektywni, wyczerpujący i  kultywować miejski, ekologiczny styl życia, mocno już zakorzeniony w innych krajach europejskich” piszą autorki strony.

Na Eco Wawie znajdziesz wiele artykułów na temat zdrowej żywności, ekologicznych kosmetyków, ekologicznej mody, adresy sklepów z produktami BIO, oraz całą masę porad jak być eko. Polecam gorąco!

Dodaj komentarz

Wymagane pola *.