zdrowo, pysznie i ekologicznie…

 • slide99

 • Zdrowo - EKO Quchnia

 • Pysznie - EKO Quchnia

 • Ekologicznie - EKO Quchnia

 • To EKO Quchnia

Cukiniowy sierpień 2010

| 9 komentarzy

cukiniowysierp3Witajcie po dłuższej przerwie. Tegoroczne upalne lato całkowicie mnie rozleniwiło, nie tylko w kwestii pisania postów, ale również gotowania.

Jednak pora zakasać rękawy i brać się do roboty bo przecież wielkimi krokami zbliża się sierpień, a dokładnie „cukiniowy sierpień”. Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie akcją w roku ubiegłym, postanowiłam wznowić ją również tego lata…

W tym roku jednak oprócz cukinii (głównej bohaterki) „na widelce” bierzemy również kabaczki, bakłażany, patisony czyli inne  dyniowate. Samą dynię zaś zostawimy sobie na jesienny festiwal dyni.

Dla przypomnienia:

Akcja będzie trwała cały sierpień 2010. Przez ten czas zamieszczajcie cukiniowo-kabaczkowo-bakłażanowo-patisonowe przepisy na swoich blogach. Po 31 sierpnia wyślijcie mi na adres: poczta@ekoquchnia.pl linki do swoich przepisów wraz z informacją kto jest autorem.cukiniowysierp3

Uwaga!

Autor najciekawszego według mnie przepisu z udziałem wczesniej wymienionych dyniowatych otrzyma nagrodę w postaci książki G. Lehari „Przechowywanie i konserwowanie żywności”

konserwowanie

9 Komentarze

 1. Swietnie! Uwielbiam cukinie, moze i z reszta sie zaprzyjaznie. :)

 2. świetnie :) zabieramy się do pracy :):)

 3. uwielbiam cukinię, to takie wdzięczne warzywo do eksperymentowania :)))) pozdrawiam serdecznie!

 4. Bardzo się cieszę, uwielbiam cukinie i całą resztę. Tylko mam jeden problem: czy mogę nadesłać przepisy, bo nie mam swojego bloga??
  Pozdrawiam!

 5. Moniko, oczywiście wystarczy że wyślesz maila z przepisem a jeśli będziesz chciała ja opublikuje go na ekoquchni podając oczywiście ciebie jako autorkę.

 6. Dołączam się i ja do tej zabawy, bo cukinię uwielbiam :) Pozdrawiam :)

 7. To ja żałuję że podsumowanie akcji będzie dopiero na koniec miesiąca. Już by się wszystko wypróbowywało (:

 8. uwielbiam cukinię! 😉

 9. I my dołączyliśmy do akcji – uwielbiamy cukinię :)
  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Wymagane pola *.