zdrowo, pysznie i ekologicznie…

  • Zdrowo - EKO Quchnia

  • Pysznie - EKO Quchnia

  • Ekologicznie - EKO Quchnia

  • To EKO Quchnia

Kobieteria na Warsztat 2

| 1 komentarz

Wszystkie panie, dziewczyny, mamy, żony, córki… z Białegostoku, Podlasia, ale i nie tylko, zapraszamy na kolejną edycję warsztatów, zajęć i spotkań zorganizowanych specjalnie dla Was: „Kobieteria na Warsztat 2”. To drugi już cykl spotkań ze specjalistkami i entuzjastkami z różnych dziedzin, które chcą podzielić się swoją wiedzą, umiejętnościami i pasjami z innymi kobietami, organizowany przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kobiecych Kobieteria…Gdzie?  W Białostockim Centrum im. Ludwika Zamenhoffa przy ul. Warszawskiej.

Kiedy? 11-12 lutego 2012 (od 10.30 do 17) oraz 13-17 lutego 2012, popołudniami w różnych miejscach Białegostoku.

„Kobieteria na Warsztat 2” to najlepszy sposób, by w przyjaznym miejscu spróbować czegoś nowego lub pogłębić wiedzę z ulubionej dziedziny. Szeroki wybór warsztatów pozwoli każdej kobiecie znaleźć coś interesującego. Można spędzić czas twórczo, na zajęciach z rękodzieła i kulinarnych. Konsultacje wnętrzarskie pomogą paniom ładniej mieszkać, a joga i pilates lepiej się czuć. Zajęcia z bra-fittingu i makijażu nauczą dbać o swoje ciało . Będzie można wzbogacić wiedzę o sobie na warsztatach z coachem i psychologiem. Są także warsztaty dla mam, pragnących pewniej poczuć się w swojej roli”

A ja szczególnie serdecznie zapraszam na swój warsztat kulinarny, „Eko ciasteczka i inne zdrowe łakocie” na którym wspólnie przygotujemy zdrowe, pozbawione chemii i nadmiaru cukru łakocie które zadowolą nie tylko nas ale przede wszystkim nasze dzieci.

Szczegółowe informację oraz rejestracja na poszczególne zajęcia TUTAJ.

 

 

1 komentarz

Dodaj komentarz

Wymagane pola *.