zdrowo, pysznie i ekologicznie…

  • Zdrowo - EKO Quchnia

  • Pysznie - EKO Quchnia

  • Ekologicznie - EKO Quchnia

  • To EKO Quchnia

Wiosenny Warsztat Kulinarny

| 0 komentarzy

Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny, zapraszam serdecznie na wspólne, wiosenne gotowanie w kameralnym gronie i miłej atmosferze. Na warsztacie porozmawiamy o tym co jeść na wiosnę aby wygrać z wiosennym przesileniem i  dostarczyć organizmowi po zimie odpowiednią dawkę witamin i minerałów.  Głównymi bohaterami  naszego spotkania będą… KIEŁKI. Dowiecie się jak je hodować, jakie mają właściwości i jak wykorzystać je do przygotowania sałatek, past oraz dań na ciepło…

Na Warsztacie wspólnie przygotujemy kilka smacznych i zdrowych potraw a przy ich konsumpcji wymienimy się swoimi doświadczeniami kulinarnymi ( i nie tylko :))

Zapisy:

Chętnych na udział w Warsztatach proszę o zgłoszenie mailowe (poczta@ekoquchnia.pl). Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia (drogą e-mailową), należy dokonać przelewu zaliczki w kwocie 30 zł (dane do przelewu zostaną dostarczone mailowo). Ze względu na kameralny charakter warsztatów, ilość osób uczestniczących w warsztatach jest ograniczona.
Decyduje kolejność zgłoszeń.

Mam nadzieję że moje Warsztaty będą dla Was źródłem inspiracji do samodzielnego komponowania zdrowych potraw a także ciekawą alternatywą na spędzenie w miłej atmosferze sobotniego przedpołudnia:)

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

*cena za Warsztat zawiera: koszt produktów spożywczych (głownie ekologicznych) oraz koszt wynajęcia sali.

Dodaj komentarz

Wymagane pola *.