zdrowo, pysznie i ekologicznie…

  • Zdrowo - EKO Quchnia

  • Pysznie - EKO Quchnia

  • Ekologicznie - EKO Quchnia

  • To EKO Quchnia

Food Blogger Fest 2012

| 2 komentarze

W minioną sobotę po raz pierwszy miałam okazję wziąć udział w konferencji  bloggerów ( a właściwie głównie bloggerek) kulinarnych  Food Blogger Fest organizowanym przez Agorę i firmę Kamis. Cóż mogę powiedzieć… Było wspaniale… Ciekawe i inspirujące wykłady,  dotyczące zarówno porad technicznych: np. jak pisać dobrego bloga, jak zrobić piękne zdjęcia kulinarne, jak nakręcić kulinarny film, ale również wykłady na temat fenomenu rozkwitu kulinarnej blogosfery i jej wpływu na zwyczaje kulinarne Polaków.

 

To naprawdę cudne doświadczenie znaleźć się w tłumie osób które pasjonują się tym co ja. Miałam okazję poznać dwie sympatyczne dziewczyny: Gosię prowadzącą blog Illucucina (pierwsza po lewej)  oraz Gosię z Delimamma  które gorąco pozdrawiam! A w drodze z Białegostoku do Warszawy towarzyszyła mi Asia z bloga Smakować... (pierwsza po prawej). No i mogłam na żywo zobaczyć kilka moich kulinarnych idolek, niestety wrodzona nieśmiałość nie pozwoliła mi podejść do nich i wyrazić swoje uznanie.

Poczęstunek był przepyszny, nie mogło być inaczej. Sponsor konferencji, firma Kamis również pozytywnie nas zaskoczył upominkami w postaci wielkich toreb pełnych przypraw, których nie omieszkam wypróbować i przy okazji wziąć udział w organizowanym przez nich konkursie.

Po wykładach odbył się warsztat fotografii kulinarnej prowadzony przez  Lubomira i Beatę Lipov z Lawendowego domu od kuchni.  Jako uczestniczka  niestety się nie załapałam gdyż liczba miejsc była bardzo ograniczona, jednak każdy mógł sobie popatrzeć i posłuchać cennych wskazówek.

No i to by było na tyle w telegraficznym skrócie.  Bez wątpienia warto było wstać w sobotę o 3.30 i na ko lejny Food Blogger Fest wybiorę się niewątpliwie

 

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Wymagane pola *.