zdrowo, pysznie i ekologicznie…

  • Zdrowo - EKO Quchnia

  • Pysznie - EKO Quchnia

  • Ekologicznie - EKO Quchnia

  • To EKO Quchnia

Konkurs: funkcjonalna, innowacyjna kuchnia dla kreatywnych

| 1 komentarz

Kuchnia. Serce każdego domu i ukochane miejsce wszystkich pasjonatów gotowania. Jaka jest ta idealna? Kiedy zamykam oczy popijając kawę w swojej malutkiej zagraconej „przydasiami” kuchni, widzę ją wyraźnie: Jest duża, piękna w swej prostocie, cieszy oko ładnym dizajnem. Posiada dużą przestrzeń do magazynowania ogromnej ilości przydatnych akcesoriów, które z jednej strony zawsze są pod ręką ale jednocześnie są sprytnie schowane nie tworząc bałaganu. To nie tylko miejsce do przygotowywania posiłków (a w przypadku blogerów kulinarnych również ich fotografowania) ale również ….miejsce w którym się relaksuję.
Już 25 września będę miała okazję przetestować taką właśnie kuchnię przygotowując w jej wnętrzu wegańskie specjały. A wszystko w ramach finału konkursu:  „Funkcjonalna, innowacyjna kuchnia dla kreatywnych”skierowanego do designerów, architektów, projektantów wnętrz, studentów wydziałów architektury i wydziałów artystycznych. Organizatorem konkursu jest PFLEIDERER – wiodący na polskim rynku producent płyty meblowej oraz blatów kuchennych. Partnerzy to: Wiór, Siemens, Marko, Foorni.pl oraz Snaidero – światowy producent mebli kuchennych
Spośród wielu nadesłanych projektów wyróżnionych zostało pięć prac. Która z nich spełni oczekiwania młodych, kreatywnych osób? W której będę miała przyjemność wraz z Asią z bloga na4widelce oraz Iwoną i Rafałem czyli Państwem Sandman przygotować coś smacznego? Który z architektów zdobędzie nagrodę główną czyli tygodniowy staż we włoskiej fabryce mebli kuchennych SNAIDERO? Czy projekt laureata będzie zbliżony do mojego ideału?

kuchnia1

kuchnia2

kuchnia3a

kuchnia4

kuchnia5

To wszystko okaże się już za tydzień podczas eventu wieńczącego konkurs, z którego nie omieszkam zamieścić relacji na blogu. A Wam który projekt najbardziej się podoba?

 

1 komentarz

Dodaj komentarz

Wymagane pola *.